
У селі Охтирського району правоохоронці викрили незаконну діяльність 20-річного місцевого жителя, який організував вирощування та збут наркотиків.
За результатами санкціонованого обшуку в помешканні підозрюваного поліцейські виявили значну кількість наркотичної речовини рослинного походження – близько 4 кілограмів канабісу. Також було вилучено кошти, які, за версією слідства, молодик отримав від продажу наркотиків.
Наразі підозрюваного затримано в процесуальному порядку. Слідчі під керівництвом прокуратури направили до суду обвинувальний акт. Чоловіку інкримінують два злочини: незаконне зберігання з метою збуту та збут наркотичних засобів, а також зберігання наркотиків в особливо великих розмірах без мети збуту.
Справу розглядатиме суд. За вчинення цих злочинів передбачена кримінальна відповідальність. Слідчі дії тривають.