Поліцейські врятували 15-річну дівчину
15.06.2026 21:55

На Охтирщині правоохоронці запобігли трагедії за участю неповнолітньої. Повідомлення про 15-річну дівчину, яка перебувала на даху дев’ятиповерхового будинку та потребувала допомоги, надійшло до поліції.

На місце негайно прибули поліцейський офіцер громади та інспектор сектору реагування патрульної поліції. Під час спілкування вони змогли встановити довірливий контакт із дівчиною, заспокоїти її та відвернути від небезпечного вчинку.

Скориставшись слушним моментом, один із правоохоронців безпечно відвів неповнолітню від небезпечного місця, усунувши загрозу її життю та здоров’ю.

Після цього дівчину передали працівникам екстреної медичної допомоги для обстеження та надання необхідної підтримки.

Правоохоронці нагадують: у складних життєвих ситуаціях важливо не залишатися наодинці зі своїми переживаннями та звертатися по допомогу до рідних і фахівців.

Популярні новини

Завантаження...