
На 84-му році життя помер Віктор Брень — людина, яка стояла біля витоків охтирського телебачення та радіо. У сфері телерадіомовлення він працював 65 років, із них 57 — на раіо.
Віктор Дмитрович багато років був випусковим редактором та завідувачем відділу інформації ТРК «Охтирка». У перший день повномасштабного вторгнення саме він разом із колегами забезпечував ефір міського радіо й залишив студію лише після заходу російських танків у місто.
Ще у 1964 році він створив у школі №1 радіовузол, а згодом — шкільний телецентр. Учні навчалися дикторській майстерності, записували програми та виходили в прямі ефіри. Саме з цього телецентру згодом виросли «ПУЛЬСАР-РТБ» і КП ТРК «ОХТИРКА».
До останніх днів Віктор Брень залишався відданим улюбленій справі — ще 1 травня працював за пультом радіомікшера. Його голос і праця назавжди залишаться частиною історії Охтирки.