
В Охтирці відбулася традиційна першість міста з легкої атлетики за підтримки відділу молоді та спорту міської ради. У змаганнях взяли участь спортсмени різних вікових категорій — від наймолодших учасників до юнаків і дівчат 2009–2010 років народження.
Легкоатлети змагалися у бігу на 200 метрів, стрибках у довжину та штовханні ядра. Для наймолодших спортсменів організували забіги на 60 метрів і стрибки в довжину.
Переможцями у своїх вікових групах стали В’ячеслав Зубченко, Таміла Харченко, Поліна Купрієва, Максим Котяй, Катерина Байстрюченко, Ростислав Донець, Роман Котяй, Кіра Пальоха, Назар Субота, Євген Брусенко, Вікторія Рубан, Артур Щербаков, Анастасія Рубан та інші юні атлети.
У штовханні ядра найкращий результат показала Софія Своякова. Друге місце посіла Катерина Махова, третє — Софія Троценко.
Переможці та призери отримали грамоти й медалі. Підготували спортсменів тренери Володимир Литвиненко, Олександр Сидоренко, Богдан Шандиба, Олександр Мучаров та Юрій Семененко.