Перша підземна школа Сумщини з'явилась на Охтирщині
14.01.2025 00:15

На території однієї з громад Охтирського району завершили будівництво першого в області протирадіаційного укриття подвійного призначення для школярів. Об'єкт, розрахований на 295 осіб, дозволить учням повернутися до очного навчання.

Проєкт вартістю 31 мільйон гривень реалізували завдяки співфінансуванню: 29,4 мільйона надійшло з державного бюджету, решту 1,6 мільйона виділила місцева громада. Будівництво завершили наприкінці 2024 року.

"Створення безпечного освітнього середовища – наш пріоритет у 2025 році. Ще дві подібні школи будуються в обласному центрі", – повідомив начальник Сумської ОВА Володимир Артюх під час огляду об'єкта.

Укриття можна використовувати як для навчального процесу, так і для захисту місцевих жителів у разі необхідності.

Популярні новини

Завантаження...