
Десять спортсменів з Охтирки у складі збірної Сумської області стали переможцями на Чемпіонаті України з бойових мистецтв ІСО 2026. Змагання проходили у Броварах з 1 по 3 травня та зібрали понад 1000 учасників із 22 регіонів.
Перемоги у своїх категоріях здобули Емілія Кириченко, Марк Бабич, Тимур Белоножкін, Роман Діденко, Віталій Думчиков, Арсен Копил, Кирило Овчаренко, Дмитро Онищенко, Владислав Рускевич і Матвій Супрун.
Охтирські спортсмени успішно виступили як у ринзі, так і на татамі, здобувши нагороди різного ґатунку.
Підготовкою команди займалися тренери В’ячеслав Копил та Станіслав Лисенко.