
Освітяни Сумської області продемонстрували високий професіоналізм на Всеукраїнському конкурсі методичних моделей "Виховати особистість", присвяченому національно-патріотичному вихованню молоді. Особливою гордістю для Охтирщини стала перемога Тетяни Агафонової, вчительки Височанського ліцею Чернеччинської сільради, яка виборола друге місце в номінації "Вчитель закладу загальної середньої освіти".
Загалом область достойно представили п'ять педагогів, здобувши призові місця у різних номінаціях. Найвищу сходинку п'єдесталу посіла Юлія Марченко, керівник гуртка обласного центру позашкільної освіти, перемігши в категорії керівників творчих об'єднань.
Другі місця також вибороли: Тетяна Юденкова з Садівського будинку дітей та юнацтва, Марина Челишева, заступник директора Козацького закладу освіти, та Олена Артюх зі Шосткинської спеціалізованої школи №1.