
Освітній процес у навчальних закладах Охтирки продовжується у змішаному форматі. До Дня Соборності в школах міста відбулися патріотичні заходи.
Ліцей № 1 отримав статус "Школа – супутник у всесвіті ПОВІР". Його учні Макаренко Діана, Хоруженко Андрій та Шведченко Карина здобули дипломи ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі.
Учень Охтирської ЗОШ № 2 Максим Даутов посів ІІ місце в обласній олімпіаді з математики. Вчителі школи Ольга Чабан, Інна Кузнєцова та Валентина Токаренко стали фіналістами конкурсу есе "1000 днів війни. Мій шлях".
У дошкільних закладах проведені тематичні заняття до Дня соборності. Педагоги ЗДО "Сонечко", "Калинка", "Росинка" та "Зернятко" отримали сертифікати міжнародної програми "Думай на рівних".
Вихованці Охтирського міського позашкільного центру освіти здобули перемоги на обласному фестивалі мистецтв "Перлини нашої душі". Зокрема, Анастасія Шейко та Софія Калач перемогли у Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Кубок зими".
Учні Охтирської ДЮСШ взяли участь у відбірковому турнірі з легкої атлетики в Сумах.