Олімпійська підтримка для Охтирки
21.06.2026 22:17

Охтирку відвідали віцепрезидент Федерації дзюдо України Сергій Колесніченко та голова Сумського обласного відділення НОК України, олімпійська призерка Олена Петрова. Разом із тренером Охтирської ДЮСШ Юрієм Меєровичем вони зустрілися з міським головою Павлом Кузьменком.

Під час зустрічі гості вручили очільнику громади олімпійську футболку як символ співпраці та підтримки розвитку спорту.

Однією з головних тем стало майбутнє спортивного комплексу «Нафтовик», який нині перебуває на балансі ПАТ «Укрнафта». Громада зацікавлена у передачі об’єкта до комунальної власності.

Також обговорили подальшу підтримку спортивної інфраструктури. Нещодавно Павло Кузьменко та Юрій Меєрович провели розмову з головою НОК України Вадимом Гутцайтом, який підтвердив готовність сприяти вирішенню питання на національному рівні.

У громаді сподіваються, що спільні зусилля допоможуть розвивати спорт і створювати нові можливості для юних спортсменів Охтирки.

Популярні новини

Завантаження...