Охтирський "Благоустрій" продовжить обслуговувати міські світлофори
23.02.2025 16:35

Комунальне підприємство "Благоустрій" забезпечуватиме технічне обслуговування та поточний ремонт світлофорів в Охтирці протягом 2024 року. Відповідний договір на суму 340 тисяч гривень було підписано 21 лютого між підприємством та міською радою.

На початку місяця Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства оголосило тендер на ці послуги. Проте інших учасників торгів не було, тому початкова вартість контракту залишилася без змін.

КП "Благоустрій", яке обслуговувало світлофорні об'єкти міста і минулого року, продовжить забезпечувати їх безперебійну роботу. Кошти на реалізацію проєкту виділені з міського бюджету Охтирки.

Це дозволить підтримувати належний технічний стан світлофорів та гарантувати безпеку дорожнього руху в місті?

Популярні новини

Завантаження...