Охтирські тенісисти здобули медалі на змаганнях у Харкові
25.02.2025 00:02

Вихованці Охтирської ДЮСШ успішно виступили на відкритій першості з настільного тенісу, що відбулася у Харкові. Змагання зібрали спортсменів з Харкова, Богодухівського району та Охтирки, де юні охтирчани продемонстрували відмінну підготовку та спортивний характер.

У дитячій лізі тріумфувала Марія Голод, здобувши золоту нагороду, а Дмитро Купін виборов срібло. Вагомих успіхів досягли охтирські спортсмени і в першій лізі – Денис Ігнатченко посів друге місце, а Данііл Святушенко – третє. Окрім того, Данііл Святушенко додав до свого активу ще одну бронзову нагороду у вищій лізі.

Підготовкою талановитих тенісистів займалася тренерка Вікторія Харченко, чия професійна робота дозволила охтирчанам успішно конкурувати з представниками інших міст та районів.

Популярні новини

Завантаження...