Охтирські школярі здобули перемогу у міжнародному конкурсі мистецтв
20.01.2025 23:18

Вихованці Охтирського міського центру позашкільної освіти – Малої академії наук учнівської молоді досягли визначного успіху на Міжнародному конкурсі мистецтв "New Year ART".

Анастасія Бордулінська, яка займається у гуртку "Паперопластика" під керівництвом Тараса Хоменка, виборола перше місце у конкурсі. Не менш вагомого успіху досягла Дарина Глущенко з гуртка "Український сувенір", якою опікується Лілія Бабак – дівчинка здобула другу премію.

Ці досягнення демонструють високий рівень позашкільної мистецької освіти в Охтирці та талант юних майстринь. Перемога у міжнародному конкурсі – це визнання креативності та майстерності наших юних земляків на міжнародному рівні.

Популярні новини

Завантаження...