Охтирські школярі тріумфували на "Параді зірок"
03.02.2025 21:56

Вихованці Охтирського міського центру позашкільної освіти – Малої академії наук здобули три перемоги у Всеукраїнському двотуровому конкурсі мистецтв "Парад зірок".

У номінації декоративно-прикладне мистецтво першість здобули два таланти. Вероніка Устименко з гуртка "Паперопластика" (керівник Хоменко Т.Г.) вразила журі роботою "Сплячий єнот". Її колега по центру Ніколь Мороховська з гуртка "Юні флористи" (керівник Лисенко В.В.) презентувала чудову новорічну композицію "Скоро новий рік".

У номінації живопису перемогу здобула Софія Лебедь з гуртка "Кольорові барви" (керівник Котова С.В.) з роботою "Лисичка у чарівному лісі".

Усі керівники гуртків отримали подяки за професійну підготовку учасників. Талановиті діти та їхні наставники довели високий рівень мистецької освіти в Охтирці.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!

Популярні новини

Завантаження...