Охтирські школярі серед призерів конкурсу
13.05.2026 22:48

Четверо вихованців Охтирського міського центру позашкільної освіти-МАН стали призерами фінального етапу Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проєктів для учнів 12–15 років.

Усі учасники представляли гурток «Географ-науковець» під керівництвом Віри Хорошун. Конкурс організував Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за підтримки провідних наукових установ України.

Анна Шульга здобула 2 місце з дослідженням озер Білого та Чикалового у XVIII–XXI століттях.

Треті місця отримали Богдан Мовчан за роботу про зміни температури повітря, Анастасія Дмітрієва з дослідженням бур’янів Охтирки та Даріна Піскурьова з проєктом про долину річки Грунь Черкес.

Популярні новини

Завантаження...