Охтирські школярі перемогли у фотоконкурсі "Моя країна – Україна"
21.01.2025 22:28

У номінації "Архітектура" перше місце виборола Софія Скафа (керівник Колодяжна Т.С.), друге – Анна Альжинська (керівник Гарькавенко В.В.), треті місця розділили Дар'я Зінченко (керівник Котова С.В.) та Олександр Ковалівський (керівник Веселов І.В.).

У номінації "Живий світ" другі місця здобули Анастасія Грицаєнко та Каріна Горлач, треті – Софія Скафа (всі - керівник Колодяжна Т.С.) та Дмитро Грицаєнко (керівник Грицаєнко І.М.).

На фінальному етапі конкурсу перше місце в номінації "Архітектура" виборола Софія Скафа, вихованка гуртка "Фотонатуралісти" (керівник Колодяжна Т.С.).

Вітаємо талановитих вихованців та їх педагогів! Бажаємо натхнення та подальших здобутків!

Популярні новини

Завантаження...