
У Тернополі з 29 по 31 травня відбувся Чемпіонат України з самбо серед юнаків та дівчат 2012–2014 років народження. У змаганнях взяли участь понад 350 спортсменів із 21 регіону країни.
Вихованці Охтирської ДЮСШ гідно представили громаду та здобули призові місця. Срібними призерами стали Марія Кладько та Тимофій Шулиндін.
Кароліна Ісмагілова посіла п’яте місце, а Олександр Мотренко завершив турнір на сьомій позиції.
Підготували спортсменів тренери-викладачі Л.П. Єлізарова, В.І. Кісіль та Ю.М. Меєрович.