Охтирські поліцейські оперативно розшукали зниклу неповнолітню
10.02.2025 20:42

В Охтирці матір 17-річної дівчини звернулася до поліції із повідомленням про зникнення доньки. За словами жінки, дівчина вдень пішла з дому та перестала виходити на зв'язок.

Правоохоронці негайно розпочали пошукові заходи. Завдяки швидким та злагодженим діям поліцейських неповнолітню незабаром виявили в компанії друзів. На щастя, з дівчиною не сталося жодних протиправних дій.

Після знаходження підлітка передали батькам. Ювенальні поліцейські провели профілактичні бесіди як з дівчиною, так і з її родиною, щоб запобігти повторенню подібних ситуацій у майбутньому.

Правоохоронці нагадують батькам про важливість постійного контакту з дітьми та необхідність знати їхнє місцезнаходження, а також коло спілкування.

Популярні новини

Завантаження...