Охтирські дзюдоїсти здобули 10 медалей на чемпіонаті області
06.02.2025 19:26

Вихованці Охтирської дитячо-юнацької спортивної школи вибороли 10 призових місць на відкритому чемпіонаті Сумської області з дзюдо в Ромнах. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів.

Золоті медалі здобули Кароліна Ісмагілова, Валерія Вальченко, Тимофій Шулиндін та Олександр Макєєв. Срібними призерами стали Анна Резніченко, Ярослав Тетяненко та Іван Сергієнко. Бронзу вибороли Олексій Дмитрук, Володимир Шевченко та Артем Шевченко.

Змагання проводились серед кадетів до 18 років та юнаків і дівчат 2012-2014 років народження. Поїздка відбулась за підтримки відділу молоді та спорту Охтирської міської ради.

Популярні новини

Завантаження...