
Відбувся боксерський турнір пам’яті загиблих воїнів-спортсменів серед юнаків 2012–2013 та 2014–2015 років народження.
Охтирську дитячо-юнацьку спортивну школу на змаганнях представляли Кіріл Сідельник та Олександр Латко. Обидва спортсмени впевнено виступили та здобули перші місця у своїх категоріях.
Юні боксери продемонстрували наполегливість, силу характеру та волю до перемоги, гідно представивши Охтирку на турнірі.
Підготував спортсменів тренер-викладач Ігор Молонос.