Охтирська молодь допоможе створити екологічну стратегію міста
28.01.2025 23:53

Громадська організація "Оkhtyrka Zelene Misto" разом з Охтирською міською радою започаткували важливий екологічний проєкт. Ініціатива "Ековізія Охтирської громади: комплексне екологічне планування для сталого майбутнього" має на меті розробити чіткий план дій для покращення довкілля у місті. 💬Організатори особливо зацікавлені у думці молодих охтирчан щодо екологічних проблем громади. Для цього 4 лютого відбудеться спеціальна фокус-група, де учасники зможуть обговорити найгостріші екологічні виклики та запропонувати власні ідеї щодо природоохоронних ініціатив.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Всі охочі долучитися до обговорення можуть заповнити реєстраційну форму на офіційному сайті міської ради або у Facebook.

Результати зустрічі допоможуть сформувати пріоритетні напрямки екологічного розвитку Охтирки та розробити ефективну стратегію захисту довкілля.

Популярні новини

Завантаження...