Охтирська лікарня зафіксувала п'ять нових народжень за тиждень
03.02.2025 21:50

У акушерсько-гінекологічному відділенні Охтирської центральної районної лікарні минулого тижня на світ з'явилися п'ять немовлят. Серед новонароджених - дві дівчинки та три хлопчики.

Медичні фахівці лікарні відзначають, що кожне народження - це особлива подія для родини та громади. Новонароджені є символом продовження життя та надії для місцевої спільноти.

Працівники лікарні щиро вітають батьків з поповненням у родинах. Вони бажають малюкам міцного здоров'я, щастя та успіхів, а батькам - радості материнства та батьківства.

Охтирська центральна районна лікарня продовжує забезпечувати якісну медичну допомогу населенню, приймаючи пологи та супроводжуючи сім'ї в цей важливий період життя.

Популярні новини

Завантаження...