Охтирська лікарня отримає сучасне японське медичне обладнання
30.01.2025 22:51

29 січня керівництво Охтирської лікарні підписало важливу грантову угоду з японською стороною. Церемонія підписання відбулась онлайн за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні пана Масаші Накаґоме в рамках програми "Кусаноне".

Згідно з досягнутими домовленостями, медичний заклад отримає високотехнологічну ендоскопічну стійку для лапароскопії від німецької компанії KARL STORZ – світового лідера з виробництва медичного обладнання.

Система працює з технологією 4K, що забезпечує надзвичайно чітке та деталізоване зображення під час діагностики та хірургічних втручань. За інформацією міської ради Охтирки, нове обладнання значно розширить можливості місцевих лікарів у наданні якісних медичних послуг та порятунку життів пацієнтів.

Популярні новини

Завантаження...