Охтирська громада та МОМ поглиблюють співпрацю заради розвитку регіону
13.02.2025 19:33

Охтирська міська громада та Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні окреслили нові горизонти співробітництва на 2025 рік у рамках проєкту «Життєздатність+». Під час зустрічі міського голови Павла Кузьменка з представниками МОМ було обговорено стратегічні напрямки подальшої взаємодії.

Партнерство, започатковане у 2023 році, вже демонструє вагомі результати. Завдяки спільним зусиллям було реалізовано програму грантової підтримки місцевого підприємництва та надано допомогу мешканцям, які постраждали від російської агресії, зокрема у відновленні пошкодженого житла.

Новий етап співпраці передбачає розширення економічної інтеграції внутрішньо переміщених осіб та підтримку постраждалих від війни. Особливу увагу буде приділено створенню додаткових можливостей для розвитку бізнесу та покращення соціальної інфраструктури громади.

"Наша співпраця з МОМ – це важливий крок у забезпеченні сталого розвитку регіону та підтримки наших мешканців", – підкреслив міський голова Павло Кузьменко. За його словами, нові спільні проєкти сприятимуть зміцненню економічного потенціалу громади та покращенню якості життя місцевого населення.

Популярні новини

Завантаження...