Охтирська громада провела в останню путь загиблого на війні молодшого сержанта Миколу Горобійченка
06.02.2025 01:07

Охтирська громада у глибокому смутку попрощалась з черговим захисником України, який поклав життя за незалежність держави. Молодший сержант Микола Михайлович Горобійченко загинув 29 січня 2025 року, захищаючи територіальну цілісність України.

Микола Горобійченко народився 19 грудня 1972 року. Він служив командиром стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти. Його життя обірвалося о 8:30 ранку в курській області, де він отримав несумісні з життям поранення під час виконання бойового завдання у протистоянні російській агресії.

5 лютого у Храмі Успіння Пресвятої Богородиці міста Охтирка відбулося прощання з Героєм. Миколу поховали на Алеї пам'яті біля центрального кладовища.

Охтирська громада розділяє біль непоправної втрати та висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам загиблого воїна.

Вічна пам'ять Герою, який віддав життя за Україну!

Популярні новини

Завантаження...