Охтирка вшанувала пам'ять жертв ракетних ударів 2022 року
26.02.2025 23:03

26 лютого Охтирська громада відзначила День пам'яті військовослужбовців та цивільних мешканців, які загинули внаслідок російської агресії. Цього дня у 2022 році місто зазнало масштабних ракетних обстрілів, що призвели до однієї з найбільших трагедій в історії Охтирки.

Саме ці атаки два роки тому стали одними з найсмертоносніших за весь час повномасштабного вторгнення. Сьогодні місцеві жителі зібралися, щоб віддати шану загиблим захисникам і мирним мешканцям міста.

Представники місцевої влади, родичі загиблих та громадськість поклали квіти до меморіалу та вшанували пам'ять жертв хвилиною мовчання. Охтирська громада підкреслює, що завжди пам'ятатиме своїх героїв, які віддали життя за Україну.

Вічна пам'ять і слава Героям!

Популярні новини

Завантаження...