Охтирка поглиблює співпрацю з міжнародними партнерами
25.02.2025 20:58

В Охтирській міській раді відбулася зустріч міського голови Павла Кузьменка з представниками Фонду «Партнерство за сильну Україну» (PFRU-ФПСУ).

За попередні роки громада спільно з фондом реалізувала значні проєкти у сферах безпеки, медицини, освіти та спорту. Втілюючи системний підхід, ФПСУ насамперед зацікавлений у комплексному відновленні через стратегічне планування.

Головною темою зустрічі стало продовження співпраці в рамках спільних проєктів, спрямованих на посилення Охтирської громади та її сталого соціально-економічного розвитку.

Підтримувати місто під час війни складно, адже до звичних завдань місцевої влади додалися проблеми, спричинені російською агресією. Силу громаді додають міжнародні партнери.

Фонд «Партнерство за сильну Україну» — це мультидонорська програма, що працює за підтримки урядів Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Норвегії, США, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.

Популярні новини

Завантаження...