
Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) доставила до Охтирки чергову партію гуманітарної допомоги на початку 2025 року. Вантажівка з продуктами довготривалого зберігання призначена для внутрішньо переміщених осіб з п'яти областей України та мешканців Староіванівського старостату.
Це вже третій рік співпраці американської організації з Охтирською громадою. GEM спільно з організацією BUFFET систематично підтримує найбільш вразливі категорії населення, особливо біженців, які знайшли прихисток у місті.
Міський голова Павло Кузьменко подякував команді GEM/BUFFET та регіональному куратору Олегу Малиновському за постійну підтримку громади. Окрему подяку висловлено волонтерам, які долучилися до розвантаження гуманітарної допомоги.