
Юні мешканці Охтирки вирушили на відпочинок до польського міста Гіжицько в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч. Згуртовані громади». Під час поїздки діти відвідали місто-партнер Охтирки — Дубно на Рівненщині.
Голова Дубненської громади Василь Антонюк привітав гостей та вручив кожній дитині подарунки. Для учасників поїздки також організували екскурсію Дубенським замком, відвідування музею та кінотеатру.
Візит став продовженням співпраці між Охтиркою та Дубном. У вересні 2025 року громади офіційно закріпили партнерські відносини меморандумом про співпрацю.
Основна мета партнерства — взаємопідтримка, культурний обмін та допомога дітям, які проживають у прифронтовій зоні.