Охтирчанину, який пограбував жінку, загрожує 10 років ув'язнення
14.01.2025 19:30

Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для 29-річного жителя Охтирки, підозрюваного у вуличному грабежі. Чоловіка можуть звільнити під заставу в розмірі понад 90 тисяч гривень.

Злочин стався 7 січня 2025 року у вечірній час. Нападник штовхнув жінку та вирвав з її рук сумку з мобільним телефоном, банківськими картками та іншими цінними речами. Поліція оперативно затримала зловмисника.

Як з'ясувалося, затриманий раніше вже був засуджений за розбій та провів 9 років у місцях позбавлення волі. За новий злочин йому загрожує до 10 років позбавлення волі. Справу розслідують за статтею "грабіж" Кримінального кодексу України.

Популярні новини

Завантаження...