
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для 29-річного жителя Охтирки, підозрюваного у вуличному грабежі. Чоловіка можуть звільнити під заставу в розмірі понад 90 тисяч гривень.
Злочин стався 7 січня 2025 року у вечірній час. Нападник штовхнув жінку та вирвав з її рук сумку з мобільним телефоном, банківськими картками та іншими цінними речами. Поліція оперативно затримала зловмисника.
Як з'ясувалося, затриманий раніше вже був засуджений за розбій та провів 9 років у місцях позбавлення волі. За новий злочин йому загрожує до 10 років позбавлення волі. Справу розслідують за статтею "грабіж" Кримінального кодексу України.