Охтирчанин втратив 14 тисяч на фейковій покупці
10.05.2026 21:52

За добу до поліції звернулися троє жителів Сумщини, які стали жертвами шахраїв. Загальна сума збитків перевищила 100 тисяч гривень.

64-річний житель Охтирки замовив через інтернет електровелосипед та перерахував понад 14 тисяч гривень. Після оплати товар чоловік так і не отримав.

Ще одна жителька області втратила понад 33 тисячі гривень після дзвінка псевдопрацівника банку, а інший чоловік перерахував майже 54 тисячі гривень за сонячні панелі, яких також не дочекався.

Поліція закликає не повідомляти стороннім коди з SMS, не оплачувати товари наперед незнайомим продавцям і користуватися перевіреними онлайн-магазинами.

Популярні новини

Завантаження...