Охтирчанин отримав "Золотий хрест" за майстерність в аеророзвідці
20.02.2025 19:36

Молодший сержант Артур ("Арчі") з Охтирки отримав престижну відзнаку командира ОТУ "Запоріжжя" – "Золотий хрест" за визначні успіхи в знищенні ворожих позицій за допомогою безпілотників.

Призваний до лав ЗСУ у 2023 році, "Арчі" нині служить інструктором батальйону безпілотних систем 31-ї окремої механізованої бригади. Його щоденна місія – проведення аеророзвідки та завдання точних ударів по позиціях окупантів.

На рахунку охтирського воїна – численні успішні операції в районі Авдіївки, Костянтинівки та на Покровському напрямку. Завдяки його професійному керуванню дронами було знищено значну кількість ворожої техніки, бліндажів та укріплень противника.

Окрім безпосередньої участі в бойових діях, "Арчі" займається підготовкою нових операторів безпілотних систем, передаючи свій досвід побратимам та посилюючи обороноздатність української армії.

Популярні новини

Завантаження...