
В Охтирці завершився судовий процес над 51-річним місцевим жителем, якого звинувачували у виправданні збройної агресії РФ проти України та серії крадіжок. Охтирська окружна прокуратура довела провину зловмисника в суді.
Чоловік, який раніше вже мав судимості, зокрема за домашнє насильство щодо матері, створив YouTube-канал зі 106 підписниками. На своєму каналі він регулярно публікував відеоролики з проросійськими наративами, закликав до захоплення України та заперечував факт російської агресії, що триває з 2014 року.
Окрім антиукраїнської пропаганди, зловмисник також займався крадіжками велосипедів. За сукупністю злочинів, передбачених ч. 4 ст. 185 та ч. 2 ст. 436-2 КК України, суд призначив покарання у вигляді 5 років і 3 місяців позбавлення волі.
До винесення вироку обвинувачений перебував під вартою, повідомили в обласній прокуратурі.