
Вихованці Охтирського міського центру позашкільної освіти МАН учнівської молоді успішно виступили на обласній виставці декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край», яка відбулася у заочному форматі.
У конкурсі взяли участь 250 дітей віком від 7 до 18 років із 39 закладів освіти Сумщини. Роботи були представлені у різних напрямках декоративно-ужиткового мистецтва.
За підсумками виставки охтирські учасники здобули шість перших місць. Переможцями стали Таїсія Горішня, Анна Дидяк, Софія Дидяк, Софія Калач, Єва Кравченко та Марія Кузьменко.
Юні майстри вкотре підтвердили високий рівень творчої підготовки та гідно представили Охтирку на обласному рівні.