Охтирчани попрощалися із захисником Олексієм Сергієнком
06.02.2025 01:03

Охтирська громада у глибокій скорботі попрощалася з черговим Героєм, який віддав життя за незалежність України. 4 лютого 2025 року містяни проводили в останню путь старшого солдата Олексія Сергієнка, який загинув, захищаючи Батьківщину.

Олексій Вікторович Сергієнко народився 27 червня 1990 року. Служив кулеметником стрілецького відділення у лавах Збройних Сил України. 29 січня 2025 року, виконуючи бойове завдання в курській області, воїн отримав поранення, несумісні з життям, у боротьбі проти російської агресії.

Прощальна церемонія відбулася у Храмі Успіння Пресвятої Богородиці міста Охтирка. Героя поховали на Алеї пам'яті центрального кладовища з військовими почестями.

Охтирська громада та побратими висловлюють щирі співчуття родині та близьким загиблого воїна. Нехай Господь дарує сили пережити невимовний біль втрати.

Україна ніколи не забуде своїх Героїв. Вічна пам'ять та слава захиснику Олексію Сергієнку!

Популярні новини

Завантаження...