
Відділ молоді та спорту Охтирської міської ради оголосив фотоконкурс «Пишаюся у шатах вишиванки» до Всесвітнього дня вишиванки. До участі запрошують жителів Охтирської громади.
Прийом робіт триватиме до 20 травня 2026 року, 12:00. Онлайн-голосування відбудеться 21 травня.
Для участі потрібно зробити фото у вишиванці, придумати підпис та надіслати роботу на електронну адресу [departmentyas@gmail.com](mailto:departmentyas@gmail.com). У листі також слід вказати ім’я, вік і контактний телефон.
Переможців визначать за кількістю вподобайок під час онлайн-голосування. Найкращі учасники отримають подарунки.