Обробка парків від кліщів в Охтирці
05.05.2026 23:32

В Охтирці 7 та 8 травня проведуть обробку міських парків від кліщів. Про це повідомили в управлінні КБ та ЖКГ міської ради.

Роботи спрямовані на зменшення ризику укусів небезпечних комах у весняний період.

Мешканців просять у ці дні утриматися від відвідування парків і не перебувати на їх території.

У міськраді зазначають, що захід має профілактичний характер і покликаний підвищити безпеку відпочивальників.

Популярні новини

Завантаження...