
В Охтирці 7 та 8 травня проведуть обробку міських парків від кліщів. Про це повідомили в управлінні КБ та ЖКГ міської ради.
Роботи спрямовані на зменшення ризику укусів небезпечних комах у весняний період.
Мешканців просять у ці дні утриматися від відвідування парків і не перебувати на їх території.
У міськраді зазначають, що захід має профілактичний характер і покликаний підвищити безпеку відпочивальників.