
За минулий тиждень в акушерсько-гінекологічному відділенні Охтирської ЦРЛ народилися четверо немовлят — три дівчинки та один хлопчик.
Для кожної родини це особлива та радісна подія. Малюки поповнили громаду новими щасливими історіями.
Вітаємо батьків із народженням дітей та бажаємо родинам міцного здоров’я, благополуччя й щасливого майбутнього.