Нове життя в Охтирці
08.06.2026 22:44

За минулий тиждень в акушерсько-гінекологічному відділенні Охтирської ЦРЛ народилися четверо немовлят — три дівчинки та один хлопчик.

Для кожної родини це особлива та радісна подія. Малюки поповнили громаду новими щасливими історіями.

Вітаємо батьків із народженням дітей та бажаємо родинам міцного здоров’я, благополуччя й щасливого майбутнього.

Популярні новини

Завантаження...