Нова поліцейська станція відкрита в Охтирській громаді
25.02.2025 20:54

У знаменний день третьої річниці повномасштабного вторгнення місто-герой Охтирка відзначилося важливою подією — відкриттям нової поліцейської станції. Ця подія ознаменувала посилення безпеки та правопорядку в громаді в такий важливий для всієї країни день.

Станція стала новим домом для трьох поліцейських офіцерів громади, які забезпечуватимуть порядок та оперативно реагуватимуть на звернення місцевих жителів. Приміщення повністю обладнане всім необхідним для ефективної роботи правоохоронців.

Під час урочистого відкриття офіцерам вручили ключі від нових службових автомобілів, що значно покращить швидкість реагування на виклики. Також для підвищення готовності до виконання службових обов'язків у різних умовах правоохоронці отримали помпові рушниці.

Популярні новини

Завантаження...