Народжуваність в Охтирській ЦРЛ зросла до 75 дітей
16.06.2026 15:03

Минулого тижня в акушерсько-гінекологічному відділенні Охтирської центральної районної лікарні народилися двоє дітей — дівчинка та хлопчик. Медики привітали родини з поповненням і побажали малюкам та батькам здоров’я й щасливого майбутнього.

Станом на 15 червня 2026 року в Охтирській ЦРЛ уже народилося 75 дітей. Про це під час апаратної наради повідомив директор лікарні Ігор Гресько.

У медзакладі зазначають, що кількість пологів має важливе значення для роботи акушерсько-гінекологічного відділення. НСЗУ встановлює мінімальні вимоги до числа пологів для лікарень, які надають відповідні послуги та отримують фінансування за Програмою медичних гарантій.

Виконання цих критеріїв підтверджує спроможність лікарні стабільно надавати якісну та безпечну допомогу породіллям і новонародженим.

Популярні новини

Завантаження...