
Охтирський «Нафтовик» здобув першу перемогу після зимової паузи в чемпіонаті України серед аматорських команд. У виїзному матчі охтирчани обіграли одеську «То4ку» з рахунком 3:2.
Уже в першому таймі команда забезпечила перевагу. Голами відзначилися Дмитро Биченко, Артем Ставицький та Анатолій Мирошниченко.
Після перерви господарі скоротили відставання до мінімуму, однак «Нафтовик» втримав переможний рахунок завдяки надійній грі воротаря Валентина Бірюка.
Після перемоги охтирська команда набрала 13 очок і піднялася на шосте місце у турнірній таблиці групи 2.