
Охтирський районний суд виніс вирок у справі начальника юридичного відділу міської ради Олександра Склярова, якого 22 жовтня 2024 року зупинили за кермом у стані алкогольного сп'яніння.
За матеріалами справи, чиновник керував автомобілем CITROEN C3 з явними ознаками сп'яніння. Після зупинки патрульними він відмовився від проходження огляду на стан алкогольного сп'яніння та намагався втекти з місця події. Транспортний засіб довелося евакуювати.
Суд визнав Склярова винним за ст. 130 ч.1 КУпАП та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 17 тисяч гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на один рік.
Рішення набуде чинності 28 січня за відсутності апеляційного оскарження. Наразі реакція керівництва міської ради Охтирки на інцидент відсутня.