На Сумщині судитимуть працівників Держрибагентства за незаконний вилов риби
25.02.2025 00:03

Спеціалізована екологічна прокуратура Сумської області направила до суду обвинувальний акт проти двох головних інспекторів Управління Держагентства, які організували незаконний рибний промисел. Разом із ними на лаві підсудних опиниться їхній цивільний спільник, якого звинувачують у пособництві та незаконному зайнятті рибним промислом.

За версією слідства, працівники Держрибагентства, які мали здійснювати рибоохоронні рейди та перевірки законності придбання риби, натомість організували злочинний бізнес. Використовуючи службовий автомобіль рибного патруля під приводом перевірок водойм, вони разом із цивільним спільником розставляли сітки та збирали улов.

Під час лише одного "рейду" на Косівщинському водосховищі підозрювані незаконно виловили 115 кг риби, чим завдали збитків на 537 тисяч гривень. Досудове розслідування у справі завершили слідчі Державного бюро розслідувань.

Популярні новини

Завантаження...