На Охтирщині водій намагався відкупитися від поліції за кермування напідпитку
17.01.2025 13:23

У селі Охтирського району правоохоронці затримали 43-річного місцевого жителя, який керував автомобілем з явними ознаками алкогольного сп'яніння. Чоловік відмовився від проходження медичного огляду та спробував владнати ситуацію хабарем.

Під час спілкування з патрульними водій запропонував "домовитися", проігнорувавши попередження про кримінальну відповідальність за такі дії. Незважаючи на відмову поліцейських, порушник поклав у службовий автомобіль 200 доларів США.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу, яка задокументувала факт надання неправомірної вигоди.

Тепер чоловікові загрожує покарання за статтею 369 Кримінального кодексу України - надання неправомірної вигоди службовій особі. Санкція статті передбачає штраф від 8500 до 12750 гривень або обмеження волі на строк від двох до чотирьох років.

Популярні новини

Завантаження...