На Охтирщині фіксують спалах грипу та ГРВІ
18.02.2025 21:24

У Сумській області спостерігається значне підвищення захворюваності на грип та ГРВІ, повідомила головний державний санітарний лікар регіону Ірина Купрієнко. На сьомому тижні 2025 року епідемічний поріг перевищено в 12 громадах, трьох районах та області загалом.

Статистика демонструє суттєве зростання захворюваності: за минулий тиждень зареєстровано 4748 хворих, що на 27,5% більше порівняно з попереднім періодом. Особливе занепокоєння викликає збільшення випадків серед дорослого населення на 32,7%.

В Охтирській громаді зафіксовано 8 випадків грипу з 45 по області. Також спостерігається зростання захворюваності на COVID-19 - 14 випадків проти 9 минулого тижня, з яких 10 пацієнтів потребували госпіталізації.

Незважаючи на те, що темп поширення захворюваності дещо сповільнився, медики рекомендують дотримуватися профілактичних заходів, оскільки циркуляція вірусів грипу в регіоні триває.

Популярні новини

Завантаження...