Мотоклуб Охтирка Нафтовик здобув нові перемоги
21.05.2026 23:33

Спортсмени ГО «Мотоклуб Охтирка Нафтовик» успішно виступили на етапах Кубку Слобожанщини та Кубку України з мотокросу, виборовши низку нагород у травні.

Перший етап Кубку Слобожанщини відбувся 2 травня у Берестині. Охтирку представили Денис Кучерявенко, Валентин Малишев та дебютант Кирило Гнітій.

На змаганнях у Чернещині спортсмени показали сильні результати. Денис Кучерявенко переміг у класі MX2, Ігор Захаров став третім у MX1, а Валентин Малишев виборов «бронзу» серед ветеранів.

Серед юних учасників Кирило Гнітій посів друге місце у класі 85 куб. см. Богдан Сокол став переможцем у класі 65 куб. см, а Артем Сокол здобув третє місце.

У Кубку України в Полтаві охтирчани виступали у складі збірної Сумщини. Команда області посіла четверте місце. Тренує спортсменів Юрій Сидоренко.

Популярні новини

Завантаження...