Молодь Охтирки представила громаду на конференції у Гданську
25.06.2026 18:00

Представник молоді Охтирської громади взяв участь у Ukraine Recovery Conference в польському Гданську — одній із найбільших міжнародних подій, присвячених відновленню України.

На конференції презентували Охтирку, розповідали про розвиток молодіжної політики, вуличної культури, громадських ініціатив та стратегічне бачення майбутнього громади. Також діяльність молоді та проєкт «Vibe Radio» були представлені у матеріалах UNDP Ukraine.

Головною метою участі стало налагодження нових контактів і пошук можливостей для реалізації масштабних проєктів у громаді. Учасник наголосив на важливості партнерства з молоддю, підтримки її ідей та створення умов для самореалізації у невеликих містах.

Ukraine Recovery Conference об’єднала представників бізнесу, влади та громадського сектору з різних країн. Під час заходу Охтирку презентували як громаду з потенціалом для розвитку, інвестицій і нових можливостей для молодого покоління.

За можливість представити громаду подякували партнерам з European Endowment for Democracy.

Популярні новини

Завантаження...