Міський голова Охтирки поскаржився Президенту на Тростянець. Цього разу через лісгосп
16.01.2025 14:04

Міський голова Охтирки Павло Кузьменко звинуватив керівництво Тростянця у корупційних діях щодо реєстрації філії ДП "Ліси України". За його словами, рішення зареєструвати підприємство у Тростянці, а не в Охтирці, викликає підозри.

"З чотирьох філій у Сумській області три зареєстровані у районних центрах, а одна — у місті, яке навіть не є районним центром. Тут чітко проглядається корупційна складова", — заявив Кузьменко на сесії міської ради.

Мер підкреслив, що працівники Охтирського лісгоспу, які підтримували оборону міста з початку війни, залишилися без роботи, змушені звільнятися або переводитися до Тростянця. За дорученням Кузьменка готуються звернення до Президента, СБУ, НАБУ та Держлісагентства.

Нагадаємо, що в Тростянці вже розташована фабрика "Монделіс Україна" — один із найбільших платників податків країни.

Популярні новини

Завантаження...