
Міський голова Охтирки Павло Кузьменко звинуватив керівництво Тростянця у корупційних діях щодо реєстрації філії ДП "Ліси України". За його словами, рішення зареєструвати підприємство у Тростянці, а не в Охтирці, викликає підозри.
"З чотирьох філій у Сумській області три зареєстровані у районних центрах, а одна — у місті, яке навіть не є районним центром. Тут чітко проглядається корупційна складова", — заявив Кузьменко на сесії міської ради.
Мер підкреслив, що працівники Охтирського лісгоспу, які підтримували оборону міста з початку війни, залишилися без роботи, змушені звільнятися або переводитися до Тростянця. За дорученням Кузьменка готуються звернення до Президента, СБУ, НАБУ та Держлісагентства.
Нагадаємо, що в Тростянці вже розташована фабрика "Монделіс Україна" — один із найбільших платників податків країни.