
Діти з прифронтової Охтирки вирушили на оздоровлення до міста Берегове на Закарпатті. Відпочинок став можливим завдяки співпраці між громадами та підтримці Берегівської міської ради.
Поїздка стала результатом домовленостей, досягнутих у межах партнерства між Охтиркою та Береговим. Такі ініціативи допомагають дітям хоча б на певний час відволіктися від тривог і отримати нові позитивні враження.
На юних охтирчан чекають безпечний відпочинок, нові знайомства та цікаве дозвілля. Подібні програми підтримують дітей із прифронтових територій та дарують їм можливість провести частину канікул у спокійнішій атмосфері.
В Охтирці подякували громаді Берегового, міському голові Золтан Бабяк та всім, хто долучився до організації відпочинку для дітей.
Співпраця між українськими громадами в межах проєкту Пліч-о-пліч. Згуртовані громади продовжує приносити реальні результати та підтримувати родини з регіонів, що постраждали від війни.