Міністр молоді та спорту відвідав Охтирку, але з мером зустрічатись не став
10.05.2026 21:54

В Охтирському молодіжному центрі побували Міністр молоді та спорту України Матвій Бідний та представники міністерства. Під час зустрічі команда центру презентувала свою роботу, досягнення та розповіла про виклики у роботі з молоддю.

До обговорення також долучилися представники Street Cultures Okhtyrka. Учасники порушили теми, важливі для молоді та громади міста.

На знак вдячності гостям передали мерч молодіжного центру, статуетку «Охтирка», посібник проєктного менеджера та інші символічні подарунки.

Популярні новини

Завантаження...