
В Охтирській міській територіальній громаді стартував експериментальний проєкт з надання гуманітарної допомоги у вигляді скрапленого газу. Програма спрямована на підтримку населення в умовах воєнного стану.
Першими газові балони отримали жителі Охтирки 3 січня 2025 року. 9 січня допомогу доставили у села Староіванівського старостинського округу: Стара Іванівка, Сосонка, Климентове, Будне, Поділ і Піски.
Гуманітарну допомогу надали соціально вразливим категоріям населення – багатодітним та малозабезпеченим сім'ям, родинам з особами з інвалідністю, літнім людям. Пріоритет надавався домогосподарствам, які використовують пічне опалення та не мають альтернативних видів палива.